דלגו לאתר

מסלולי לימוד להכשרות מקצועיות בפחות בשנה !

מוזמנים להשאיר פרטים ויועצת לימודים תיצור איתך קשר
לפרטים נוספים
השאירו את הפרטים לקבלת מידע נוסף
קוד אבטחה:

דבר ראש התכנית

ראש התכנית: ד"ר יאלי השש

מועמד/ת יקר/ה
כמה פעמים אמרת לעצמך – "לימודים זה לא בשבילי"? כי החיים לקחו למקום אחר, כי צריך להתפרנס, כי יש לי הפרעות קשב וריכוז, כי המורים בתיכון לא האמינו בי או כי נראה לי שאני מבוגר/ת מדי?

בדיוק בשבילך בנינו מסלול לימודים מרתק וייחודי, שבו תוכל/י לסיים את התואר הראשון ביום לימודים אחד בשבוע במשך שלוש שנים וסמסטר, מלווה בצוות הטוב ביותר שיש לתחומי הלימוד שלנו להציע. לא חשוב לנו אם את בת 18 או שאתה בן 70, מאיזה לאום או עדה את/ה או מה הנטייה המינית שלך או למי הצבעת בבחירות. מה שחשוב לנו זה שתרצ/י ללמוד, לחלוק מהידע שצברת בחייך, ולהיות חלק מקהילה לומדת, מה שחשוב לנו זה שתצליח/י.

אנחנו במכללת אור יהודה מאמינות שכל אחת ואחד מאיתנו זקוקים לאנשים שיאמינו בנו, שיתנו לנו את התמיכה ואת הליווי כדי שנוכל לבטא את הסקרנות שלנו ואת היכולות שלנו בעולם. גם את וגם אתה יכולים להיות בעלי תואר ראשון איכותי של האוניברסיטה הפתוחה שניתן להמשיך איתו למסלולי מחקר אקדמי, לתפקידי מנהיגות בשירות הציבורי או בחברה האזרחית, או לקבל ממנו השראה לפרק הבא בחיים. אני מזמינה אותך להתרשם מתכנית הלימודים שבנינו עבורך.

תכנית הלימודים המוצגת כאן משלבת לראשונה בארץ בין לימודי מגדר ללימודי קרימינולוגיה, במסלול היחידי בארץ בו ניתן ללמוד מגדר ללא תנאי סף של פסיכומטרי או בגרות. קורסי הדיפלומה המרתקים ניתנים על ידי מיטב המרצות והמרצים בארץ, ברמה הגבוהה ביותר. התכנית מאירה את הדיון על מרכז ושוליים בחברה הישראלית מנקודות מבט של נשיות, גבריות, מיניות, פמיניזם, והשאיפה לתיקון חברתי. מסלול זה מאפשר למשרתות ומשרתי ציבור, ולפעילות ופעילי החברה האזרחית הנתקלים בסוגיות של פשיעה, טיפול ושיקום בחברה מגוונת- מגדרית, אתנית, לאומית, דתית ומעמדית – לרכוש ידע החיוני לפעילותם.

ההחלטה להירשם ללימודים בתכניתנו דורשת מחויבות לתהליך הלמידה, רצינות, וכבוד לידע שתרכשו לא רק מהמרצות והמרצים, אלא גם מחברותיכן וחבריכן לכיתה. יחד נבנה בכיתה קהילה לומדת, שבה כולם עוזרים זו לזה ולומדות זה מזו תוך קבלת תמיכה הן מצוות ההוראה והן מן הצוות האדמיניסטרטיבי.


להתראות בכיתה,

ד"ר יאלי השש
לייעוץ והכוונה לחץ כאן